zavřít

Vyplatí se nový patch pro Quaka?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Včera vyšel nový beta patch 1.27h (u nás je ke stažení) pro Quake 3 Arenu a celkem nesměle se u něj uvádělo, že by měl i zvyšovat hodnotu fps.

Původně jsem si chtěl počkat až na finální verzi patche, ale když jsem dnes uviděl jeden graf, tak ho asi nainstaluji ještě dnes. Na Ctrl-Alt-Del ho totiž vyzkoušeli na timedemu z Q3A dema a ukázali, jaký byl výkonový nárůst. A světe div se, ze zhruba 115 fps jim to po nainstalování ukázalo 146 fps!!! Takové zvýšení se mi zdá až neuvěřitelné, ale jiný podobný test jsem neviděl a nezbyde mi tedy, než ho vyzkoušet sám.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.