Vylepšené Hidden & Dangerous na cestě
zdroj: tisková zpráva

Vylepšené Hidden & Dangerous na cestě

9. 2. 2002 0:10 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Brněnská společnost Lonely Cat Games, kterou tvoří pár lidí pracujících dříve pro Illusion Softworks, na svých stránkách prozradila, že chystají Deluxe verzi prvního dílu Hidden & Dangerous.

Ta snad zkrátí nekonečné čekání na druhé pokračování a nabídne hráčům pár novinek, z nichž asi nejvýznamnější je modernizovaný Insanity 3D engine. Ten nyní poběží na všech platformách včetně Windows 2000/XP, bude podporovat některé vlastnosti nových 3D karet přes DirectX 8.1 a také umožní hlasovou komunikaci v multiplayeru. Potěší i obsažení datadisku Fight for Freedom, takže v celkovém součtu si v Hidden & Dangerous Deluxe užijete rovných 32 misí.


obrázky z Hidden & Dangerous bety z května 1999

Jakkoliv bylo H&D skvělou a dosud nepřekonanou hrou svého žánru (recenze na Avaultu s hodnocením 5/5), v očích mnoha lidí ji srážely nepříjemné chybky a občasné padání, což by pochopitelně mělo být v Deluxe verzi opraveno. Podle informací GamePortu tuto hru vydá Take 2 do dvou měsíců a zatím není jisté, zda-li se u nás bude prodávat česká verze. Za zmínku stojí také informace, že po dobu pětiměsíčního vývoje Hidden & Dangerous Deluxe zastavili Lonely Cat Games práce na svém dalším projektu Atlantica, o němž jsme vás informovali zde.
zdroj: homepage Obrázek zdroj: tisková zpráva

jd

Nejnovější články