zavřít

Vyjde Harpoon 4 u jiného vydavatele?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není to ani měsíc, co jsme vás informovali o tom, že Ubisoft zrušil vývoj námořní simulace Harpoon 4.

Ještě než vyplynul tento fakt na povrch ale vydavatel tvrdil, že vývoje se po původním týmu Ultimation ujalo jeho vlastní studio a vše směřuje k zdárnému konci. Toto studio z Itálie už nyní na Harpoon 4 nepracuje, i přesto však nebylo zrušeno a možná, že dostane za úkol přípravu jiné hry.

Podle produktové manažerky Ubisoftu Karen Conroe mohou rozdělaný Harpoon 4 majitelé jeho licence (Larry Bond a Chris Carlson) klidně přenechat jinému vydavateli, takže je teoreticky možné, že se hra přece jen nakonec objeví na světě. Zda k tomu ale skutečně dojde, případně co se s Harpoon 4 bude dít dál, není známo. Ubisoft by měl své vlastní plány (a tedy i případné nové hry) oznámit někdy zkraje příštího roku. Jako hlavní důvod odstoupení Ubisoftu od Harpoon 4 bývá uváděna nedostačující kvalita titulu.

zdroj: HomeLan

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.