Vojenský simulátor podle Flashpointu
zdroj: Archiv

Vojenský simulátor podle Flashpointu

14. 12. 2001 16:33 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

O tom, že v Bohemia Interactive připravují vojenský tréninkový simulátor VBS1 (Virtual BattleField Systems), jsme vás už informovali.

Teď se nám konečně podařilo získat oficiální potvrzení v této tiskové zprávě i první vizuální ukázky. Program je primárně vyvíjen pro americkou námořní pěchotu, ale podle mých informací se dostane i do jiných armád. Vyvíjí ho tým Coalescent Technologies Corporation ve společnosti právě s Bohemia Interactive a vychází při něm z Operation Flashpoint. Pravděpodobně je projekt již hotov, protože podle všech informací se již během tohoto prosince má začít používat. Tady máte první obrázky, pár dalších ve vyšším rozlišení najdete na naší specializované sajtě Flashpoint.Tiscali.cz zde.


zdroj: Archiv

Celý projekt VBS1 je obestřen vojenským tajemstvím, ale je jasné, že tam bude podstatně více specifických jednotek než ve Flashpointu. Pro nás je především důležité, že VBS1 se nikdy nedostane mezi veřejnost. Jak to tak vypadá, tak pouze některé z jednotek budou vydány v rámci addonů a patchů pro Flashpoint.
zdroj: PR

leon&jd

Nejnovější články