zavřít

Velká podpora her pro Nokia N-Gage

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Activision se nechala slyšet, že hodlá vyvíjet hry pro nadcházející chytrou hračičku značky Nokia - tzv.

N-Gage. Je to v podstatě něco jako GBA a mobil v jednom. Že jde o velice atraktivní záležitost dokazuje i fakt, že se s podporou her pro Nokia N-Gage vytasilo ještě několik dalších společností, které již rovnou nahlásily, jakéžto tituly pro ni chystají. Např. Eidos oznámil vydání her Pandemonium a Tomb Raider; THQ chystají MotoGP, MLBPA Players Choice Baseball, a Red Faction; Taito má v plánu vypustit Puzzle Bobble VS s podporou až čtyř hráčů a také sbírku čtyř svých her souhrnně nazvanou Taito Memories obsahující rovněž Super Space Invaders.

Pozadu nezůstane ani Sega, která již připravuje nová dobrodružství Sonica s názvem Sonic N, kde můžete ovládat postavičky - Sonic, Tails, Knuckles nebo Amy. Tím však výčet titulů Segy nekončí. Na seznamu jsou rovněž tituly jako Super Monkey Ball, Virtual Tennis, Puyo Puyo, a Sega Rally. Jak hraní takových her na mobilu vypadá, se můžete podívat na několika reklamních spotech tady, včetně rozhovoru s Johnem Romerem.

Nokia N-Gage patří mezi mobilní telefony vyšší třídy podporující hraní her, které se prodávají na samostatných kartách podporujících MultiMedia standard. K tomu samozřejmě patří odpovídající display s kvalitou zobrazení 176x208 pixelů a až 4096 barvami. Kromě toho tato velice sympaticky vyhlížející věcička zvládá bezdrátovou technologii Bluetooth, tudíž se budete moci účastnit různých multiplayerových matchů se svými stejně majetnými přáteli. A aby toho nebylo málo, obsahuje N-Gage také digitální hudební přehrávač (AAC/MP3) a FM rádio. Více se o tomto produktu můžete dočíst na jeho nově spuštěných oficiálních stránkách, uvedení na trh se předpokládá v druhé polovině letošního roku.

zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.