zavřít

Vánoční dárek od ALTAR interactive

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vánoce se blíží mílovými kroky a pokud místo ponožek nebo jiných zbytečností raději dostáváte dárky s herní tématikou, jste na té správné adrese.

Brněnská vývojářská společnost ALTAR interactive, která v současné době pracuje na nadějné strategii UFO: Aftermath a dříve vytvořila mimojiné netradiční RTS Original War, totiž nadělí všem čtenářům Tiscali Games pod stromeček jeden velmi zajímavý a hodnotný dáreček, s kterým si budete moci zpříjemnit prožití (nejen) svátečních dnů. O co přesně půjde se dozvíte během několika málo dnů, ale už nyní vás můžeme ujistit, že se máte na co těšit. To, že byste něco takového našli ještě někde jinde na českém internetu, se rovná asi tak šanci na spatření UFO nad vaším domem :) Ale dost bylo nápovědy, více ve čtvrtek...

zdroj: vlastní zpráva

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.