zavřít

Vánoce, Vánoce - Slin9Shot Santa!!!

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestli nemáte při středečním odpoledni co dělat, ale už vás chytla vánoční nálada a rádi byste si zahráli něco nenáročného, ale zábavného, pak si vyzkoušejte flashovou hru Slin9Shot Santa!!! a Christmas Cannon od Lostboys - Team Red a zahoďte s pomocí dvou zeleně oděných skřítků a katapultu kulaťoučkého Santu co nejdále.

Zábava na následujících několik hodin zaručena ;)

Update 18.12. - protože hra byla z technických důvodů z původního místa stažena, nabízíme vám ji nyní i lokálně u nás. A to hned ve dvou verzích - buď jako webovou hru ve Flashi anebo jako stáhnutelnou hru v klasickém .EXE souboru (1,5 MB), který snadno spustíte rovnou z vašeho počítače i bez připojení k internetu (thx George-K).

zdroj: ICQ

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.