zavřít

Válečné RPG Another War finišuje

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Cenega konečně světu oznámila, že RPG z období 2.

světové války s názvem Another War od polských Mirage Interactive je gold a do obchodů by se mělo dostat na přelomu září a října, u nás v kompletně počeštěné verzi. Hra zabere celá tři CD anebo jedno DVD. Někdy na jaře se navíc spekulovalo i o tom, že snad bude potřeba CDéček čtyř. Zdá se, že to ale vývojáři nakonec snad nějak ukormidlovali.

Another War je příběhem žoldáka, který se vydal na nebezpečnou cestu za záchranou přítele, jenž uvízl v nacistických osidlech. Hra začíná v malé francouzské vesničce a dovede vás až do obléhaného Leningradu. Zde náš žoldák nalézá jeden z nejtajnějších ruských a německých projektů. Mimochodem, už pár týdnů máme k dispozici hratelné demo Another War ve velikosti 250 MB, ale vyhověli jsme žádosti Cenegy a zatím ho na webu nepublikovali - nyní čekáme na odpověď na mailový dotaz, kdy ho bude možné vypustit mezi veřejnost.

zdroj: BluesNews

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.