zavřít

V podzimních DLC ke Kingdom Come hraje prim romantika a soutěživost

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Středověké ženy neměly v otázkách lásky většinou jinou možnost, než se nechat dobývat a když se jim nápadník nezamlouval, prostě mu vymyslely úkoly natolik nesplnitelné, že boj o jejich srdce musel chtě nechtě vzdát. Ale jak se říká, neštěstí v lásce, štěstí ve hře, takže když vám to v Kingdom Come s dámou nevyjde, pořád si můžete jít spravit náladu na rytířský turnaj.

Slečna Karolína na podzim pošle Jana Ptáčka pro ztracený rodinný šperk, nápoj lásky a nejkrásnější báseň, takže není divu, že bude potřebovat vaši, tedy Jindřichovu pomoc. Na druhou stranu už v základní hře představoval tenhle proutník jednu z těch zábavnějších postav, takže humorný potenciál The Amorous (& Humorous) Adventures of Bold Sir Hans Capon určitě má.

Kromě tohoto placeného přídavku vyjde během podzimu také obsah slibovaný už v kickstarterové kampani, totiž turnajový mód. Výhrami v rytířských kláních sice nezískáte srdce sličných panen, zato za ně můžete dostat unikátní zbraně a výzbroj. Tenhle přídavek dostane každý majitel základní hry zcela zdarma v podobě patche.

Za zmínku stojí také dokument, který server Gameumentary natočil o soundtracku ke Kingdom Come a jeho skladatelích Janu Valtovi a Adamovi Sporkovi. A když už mluvíme o hudbě, v rámci akce Soundtrack Festival v Poděbradech si můžete skladby ze hry 2. září poslechnout naživo v podání královéhradecké filharmonie. Na dobrodružství Jana Ptáčka i rytířské turnaje si totiž musíte počkat do blíže neurčeného časového úseku, který Warhorse nazývají "raným podzimem".

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.