zavřít

Unreal Tournament 2 na cestě?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud se Vám zamlouvají obrázky z Unreal Championship a litujete, že tato hra vzniká exkluzivně pouze pro Xbox, máme pro vás příznivé zprávy.

Podle neoficiálních informací má být v půlce ledna vydavatelem z Infogrames ohlášeno pokračování Unreal Tournamentu, na němž údajně už delší dobu pracují Digital Extremes, tedy stejný tým, který v současnosti finišuje Unreal Championship pro novou konzoli od Microsoftu. Unreal Tournament 2 má samozřejmě běžet na poslední verzi Warfare enginu od Epicu, který podporuje rozlehlé venkovní lokace nebo modely postav s velkým množstvím polygonů a využívá ho například i Unreal II od Legendu (jaro 2002).

Celé to zní logicky a jasně, avšak na oficiální potvrzení či vyvrácení těchto informací si musíme minimálně pár týdnů počkat. Každopádně po všech stránkách (včetně těch finančních) by byla škoda nevyužít nápady například se vznášedly (info) a technologii z Unreal Championshipu i na jiné platformě, zvlášť když je první díl Unreal Tournamentu mezi PC hráči stále tak populární.
zdroj: CVG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.