Unreal Tournament 2 na cestě?
zdroj: tisková zpráva

Unreal Tournament 2 na cestě?

4. 12. 2001 17:20 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Pokud se Vám zamlouvají obrázky z Unreal Championship a litujete, že tato hra vzniká exkluzivně pouze pro Xbox, máme pro vás příznivé zprávy.

Podle neoficiálních informací má být v půlce ledna vydavatelem z Infogrames ohlášeno pokračování Unreal Tournamentu, na němž údajně už delší dobu pracují Digital Extremes, tedy stejný tým, který v současnosti finišuje Unreal Championship pro novou konzoli od Microsoftu. Unreal Tournament 2 má samozřejmě běžet na poslední verzi Warfare enginu od Epicu, který podporuje rozlehlé venkovní lokace nebo modely postav s velkým množstvím polygonů a využívá ho například i Unreal II od Legendu (jaro 2002).

Celé to zní logicky a jasně, avšak na oficiální potvrzení či vyvrácení těchto informací si musíme minimálně pár týdnů počkat. Každopádně po všech stránkách (včetně těch finančních) by byla škoda nevyužít nápady například se vznášedly (info) a technologii z Unreal Championshipu i na jiné platformě, zvlášť když je první díl Unreal Tournamentu mezi PC hráči stále tak populární.
zdroj: CVG Obrázek zdroj: tisková zpráva

jd

Nejnovější články