zavřít

Uděleny ceny Game Developers Choice

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Game Developers Choice Awards se letos udělovaly již počtvrté.

zdroj: Archiv

Během slavnostního ceremoniálu v průběhu Game Developers Conference byly včera v San Jose vyhlášeny následující tituly: Nejlepší hrou roku se stalo RPG Star Wars: Knights of The Old Republic, novým vývojářským studiem, které se nejlépe uvedlo, byl zvolen tým Infinity Ward (tvůrci Call of Duty). Cenu za game design získali tvůrci Prince of Persia: The Sands of Time a tato hra si rovněž vybojovala cenu za naprogramování.

V kategorii grafiky a vizuálních efektů dopadla nejlépe The Legend of Zelda: The Wind Waker. Originální herní postavou roku se stal HK-47 ze Star Wars: Knights of The Old Republic, hrou, která excelovala v oblasti zpracování zvuku byla zvolena Call of Duty. Výsledky dalších kategorií si můžete prohlédnout v tomto stručném přehledu na americkém GameSpotu, kde najdete i vítěze doprovodné soutěže nezávislých her (Independent Games Festival).

zdroj: GameSpy, GameSpot

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.