zavřít

Týmová střílečka New World Order hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Holandská vydavatelská společnost Project Three Interactive se dnes nechala slyšet, že její nadcházející titul z řádu taktických akčních stříleček je konečně gold.

Jde o hru New World Order tvořenou švédskými designéry a programátory ze studia Termite Games. Evropské obchody by se tak mohly dočkat již v polovině listopadu, u nás se zhruba ve stejné době dočkáme částečně lokalizované verze hry díky firmě Top Distributor a Mrazíkovi, který přeložil briefingy a manuál.

New World Order poháněná novou technologií vyvinutou přímo v dílnách Termite Games, vypráví moderní příběh o válce mezi organizací zaštiťující různé teroristické skupiny známou jako Syndicate a anti-teroristickou jednotkou Global Assault Team (GAT), jejímž úkolem je vysledovat narušitele světového míru ať už se skrývají kdekoliv. A právě členem anti-teroristického komanda (jménem John Dobbs) se může hráč stát, když se rozhodne pro roli osamělého vlka v single-player misích. Možná mnohem zábavnější ale bude multiplayer nabízející pět různých módů s možností připojení přes internet i LAN.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.