zavřít

Tycoon City: New York hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V pátek 13.

ledna si zájemci mohli vyzkoušet hratelné demo nové budovatelské strategie od Deep Red Games - Tycoon City: New York. Kdo se nechtěl namáhat stahováním, mohl si o pár dní později přečíst alespoň naše dojmy z dema. Pokud vás jedno nebo druhé přesvědčilo o tom, že si tento titul koupíte, pak vás jistě bude zajímat informace o jeho dokončení. Ta zpráva dnes přišla od společnosti Atari a přinesla s sebou i konkrétní termín vydání v Evropě - 24. únor. Hru si můžete předobjednat také na TISCALI Gameshopu.

Tycoon City: New York vás nechá vystavět a vést město New York podle vašich vlastních představ. Ochuzení pochopitelně nebudete ani o slavné monumenty, jako jsou Socha svobody, Empire State Building, Times Square, ad. Realismus hry podpoří i loga partnerů, včetně TIME Magazine, Toys'R'Us, Virgin Megastore, Staples, Olympus, Marquee, Nokia, Tag Heuer či D'Agostino's.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.