zavřít

Tropico 2 a Humvee Assault hotovy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Budovatelská strategie z pirátského ostrova Tropico 2: Pirate Cove od Frog City Software byla úspěšně dokončena a Gathering of Developers by ji měli do obchodů doručit již 8.

dubna. Jak jsme se zmiňovali v dřívějších zprávách, Tropico vás zavede do karibských vod 17. století. Pokud jste s hrou ještě neměli tu čest, nabídněte si únorové beta-demo, případně se mrkněte na starší obrázky do naší galerie.

Hráče jiných chutí se pokusí potěšit právě dokončená singleplayerová arkádová akce Humvee Assault, kde hlavní roli hrají právě tato vojenská terénní vozidla. Některé antiteroristické mise budou situovány do iráckých oblastí, což je v současné době téma více než ožehavé, ale samozřejmě s tím při vývoji ještě asi nemohl nikdo počítat. Možná že se díky tomu hře dostane i větší pozornosti. Na trhu by se měla každopádně objevit za necelých 14 dní, a to pod hlavičkou společnosti Infogrames.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.