zavřít

Tribes 2 gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pár dnů po dokončení Black & White tu máme další titul, který by se dal bez obav označit za hru jara a taktéž ho jako božské dílko Petera Molyneuxe uvidíme nejpozději první týden v dubnu.

Řeč je samozřejmě o Tribes 2, pokračování slavného Starsiege Tribes, tedy multiplayerové 3D střílečky odehrávající se v rozlehlých exteriérech, která tak trochu předběhla dobu a už v roce 1999 se stala nejlepší online hrou. Tribes 2 od Dynamixu a Sierry kladou hlavní důraz na týmovou hru po internetu, která by podle zkušeností betatesterů (mimochodem, všichni z nich budou uvedeni v credits) měla být hratelná i na 56Kb modemu díky výborně napsanému síťovému kódu. Na své by si měli přijít i hráči v singleplayeru proti botům, i když je samozřejmě jasné, že pro ně není tato hra primárně určena. V naší download sekci se můžete podívat na dvě videoukázky (tady a tady), které by měly vaše těšení na Tribes 2 ještě zvýšit.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.