Tři nové adventury od Wanadoo
zdroj: Archiv

Tři nové adventury od Wanadoo

6. 12. 2001 21:46 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

S novými informacemi o hrách, které budou vydány nejspíše během příštího roku, přišla francouzská společnost Wanadoo:
Prvním z nich je akční adventura Inquisition, která Vás zanese do Francie 14.

století. Hlavní hrdina, syn chudého šlechtice, se po pokusu o loupež dostává do vězení, kde se setkává s bývalým Rytířem Templářem, který byl mučen a nyní umírá. Ve svých posledních chvilkách vyzradí onen rytíř našemu hrdinovi tajemství vedoucí k místu, kde je zakopán legendární templářský poklad. Cesta za pokladem bude trnitá a nejednou dojde i na boje. Projevit budete muset i strategické schopnosti.

Druhá oznámená hra vychází z tradice strašidelné noci a nese i stejný název jako zmíněný svátek - Halloween. Pochází z dílny vývojářského týmu Kalisto, vyjít by měla na podzim 2002 (že by v čase halloweenu?) a bude určena pro konzole PS2, GC a GBA. Hlavními postavami budou dvě děti převlečené za čarodějnici a ďáblíka, a protože je to klasická platformová hra, setkáte se s nimi na mnoha různých lokacích, odkud se jim budete snažit pomoci najít cestu - hřbitov, tajemný zámek, laboratoř a také pyramida.

Obrázek No a nakonec tu máme opět akční adventuru nesoucí název Curse, která je pro změnu situována do viktoriánského Londýna. Děj se točí okolo zmizelé egyptské sochy a prokletí způsobující šílenství anebo náhlou smrt každému, kdo s ní přijde do styku. Na Vás bude sochu ukradenou z britského musea najít a vrátit do pyramidy, kde byla původně objevena. Curse by měla být vydána ke konci roku 2002 pro PC, PS2 i Xbox.
zdroj: EuroGamer

korgull&jd

Nejnovější články