zavřít

Tony Hawk 4 a AO: Shadowlands hotovy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo se nemůžete dočkat dalšího pokračování série "skejťáckých" her, jejichž patronem je sám velký Tony Hawk, můžete začít slavit.

Podle stránek PlanetTonyHawk věnovaných této sérii totiž společnost Aspyr oznámila, že je hra Tony Hawk's Pro Skater 4 již hotova, a to jak ve verzi pro PC, tak rovněž pro Mac. V prodeji by měla být od 12. srpna. Avšak zda jde o datum týkající se zatím pouze amerického trhu, nebylo uvedeno.

Dobrou zprávu máme dnes také pro všechny, kteří propadli mánii masivně multiplayerových her a oblíbili si MMORPG Anarchy Online. Společnost Funcom se nechala slyšet, že očekávaný datadisk s podtitulem Shadowlands, ze kterého jsme vám včera nabízeli sadu nových obrázků, je dokončen a vy se tak budete již brzy moci podívat do zcela nového světa, který se vám s ním otevře.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.