Tomb Raider: Next Generation interview
zdroj: tisková zpráva

Tomb Raider: Next Generation interview

25. 9. 2001 1:44 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

MGON (Media Games Online Network) zveřejnil unikátní rozhovor s jednou z klíčových osob okolo kultovní Lary Croft - Adrianem Smithem.

news zdroj: tisková zpráva Jistě už jste stačili zaregistrovat, že v předposledním díle Tomb Raideru život božské Lary končí (viz recenze Tomb Raider Chronicles). Pro mnohé z vás to byl asi šok. AVŠAK! Jak už to u božských stvoření bývá, ani Lara Croft nevydrží na "druhé straně" příliš dlouho a jak z rozhovoru s Adrianem vyplývá, Lara se nám vrátí zpátky, i když v poněkud odlišné podobě než na jakou jsme byli zvyklí. Nejnovější příběh, pracovně nazvaný "Tomb Raider: Next Generation", přinese řadu překvapujících změn. Zdá se, že záměrem Core Designu je především přijít na trh s něčím novým, čerstvým, tajemnějším a hlubším. Lara vstane z mrtvých, bude tak trochu někým jiným, než doposud a bude se i potýkat s mnoha úplně novými situacemi. Děj hry se bude odehrávat v Paříži, městě plném záhad.

Oproti minulým Tomb Raiderům zde bude kladen větší důraz na příběh, který bude mít složitejší zápletku a objeví zde i několik dalších herních postaviček, takže Lara bude mít ve hře společníky. Lara se bude snažit najít sama sebe a zároveň bojovat s kriminálním podsvětím. Nové je i to, že postavičky budou moci během své mise postupně zdokonalovat své schopnosti (že by tak trochu RPG?) a jak Adrian Smith ve svém rozhovoru prozradil, jde o první epizodu úplně nové série plánovaných příběhů. Datum vydání zatím není přesně známo, ale mělo by to být někdy během příštího roku. Zjevně se máme na co těšit, zatím však pouze pro PS2.
zdroj: MGON

korgull

Nejnovější články