zavřít

Tipy a rady pro hraní Battlefield 1942

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ať si kdo chce co chce říká, ale vypuštění multiplayerového dema týmové akce Battlefield 1942 je nejdůležitější herní události tohoto měsíce a proto mu budeme věnovat prostor i v dnešních novinkách.

Kolegové ze sajty 3DActionPlanet totiž uveřejnili článek shrnující tipy a rady, jak si BF 1942 správně zahrát. Kromě základních strategií a průpovídek o nezbytnosti týmové spolupráce se tam dočtete o tom, jak nejlépe zničit jednotlivé typy vojenských sil, jak postupovat v boji jeden na jednoho, jak vzlétat, útočit nebo přistávat s letadly a jak ovládat jeep nebo tank. Více na toto téma najdete také v naší .

Při pročítání jednoho fóra na toto téma jsem narazil i na český návod od Seppa, jak donutit výborný prográmek All-Seeing Eye, který zatím BF 1942 standardně nepodporuje, aby fungoval i pro vyhledání serverů s tímto demem. Tím se zbavíte nutnosti používat in-game server browser, který dělá občas neplechu a může způsobovat vysoké pingy při hraní.

Update 22:30 - podle vyjádření Electronic Arts se chystá patch pro multiplayer demo, který bude obsahovat podporu vyhledávače All-Seeing Eye, vyšších obnovovacích frekvencí než 60 Hz a vylepšenou stabilitu serveru - detaily zde.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.