zavřít

Tiger Hill - Burglar, Sinner a Stranglehold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Známý filmový režisér a spoluzakladatel nového studia Tiger Hill Entertainment - John Woo (Mission Impossible 2, A Better Tomorrow, ad.), se rozhodl využít svého talentu k předefinování herního žánru akčních adventur.

Pomoci mu v tom má jeho výrobní partner a také spoluzakladatel studia, Terence Chang a společnost Sega, se kterou během E3 uzavřel smlouvu o víceleté spolupráci na vývoji a vydávání her založených na jeho i jejích původních a vlastních materiálech. Tiger Hill Entertainment bude se Segou spolupracovat na tvorbě různých záležitostí, které budou využity nejen v herním průmyslu, ale také v dalších odvětvích zábavního průmyslu vůbec. Z těchto podkladů budou proto vznikat jak hry, tak filmy, komiksy či dokonce hračky.

Studio Tiger Hill Entertainment již spustila i své oficiální stránky, kde se můžete zběžně seznámit se třemi prvními hrami, které chystá. První z nich, se jmenuje Sinner a pojednává o nájemném vrahovi, jenž byl na své poslední misi zabit a poslán do Pekla. Odsud se bude muset během 18 levelů nějak dostat. Kromě toho může dostat šanci pomstít na Zemi svou smrt a vrátit se ke své milované ženě.

Druhý titul se jmenuje Burglar. I ten vypráví příběh o smrti a pomstě. Tentokrát však jde o smrt zloděje světové třídy, který byl paradoxně zavražděn ve svém vlastním domě a to navíc tuctovým lupičem. On sám se však z pekel pro pomstu nevrátí. Odplatu zařídí jeho syn, byť ještě nezkušený, vybaven pouze obyčejnými zlodějskými nástroji a oděn v dlouhém lupičském kabátě.

Třetí hrou tohoto studia by měla být Stranglehold. Seznámí vás se dvěma muži, každým na jiné straně zákona, jejichž cesty se zkříží v momentě, kdy je zavražděn syn policisty a vina padne na nevinného vůdce gangu. Další podrobnosti o těchto projektech zatím nejsou známy, ale to je jen otázka času. Až se něco více dovíme, budeme vás rozhodně informovat.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.