zavřít

The Sims: Hot Date ode dneška v prodeji

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ode dneška se začíná v zahraničí prodávat třetí datatdisk pro The Sims s názvem Hot Date.

Mezi jeho hlavní přednosti patří vedle 125 nových předmětů hlavně možnost vyrazit s herními postavami do města, kde možná potkáte nějakou novou známost v restauracích, obchodech nebo v romantickém prostředí parku - tedy něco jako v zrušeném SimsVille. O kasovních úspěchu Hot Date nikdo nepochybuje a jsem celkem zvědav, jestli bude následovat čtvrtý datadisk nebo zda příště přijdou rovnou SimsOnline a The Sims 2. Dnes jsme přidali do naší galerie desítku nových přírůstků, které zachycují řadu nových lokací ve hře:


další nové obrázky

Vůbec první recenze tohoto datadisku se včera objevila na britském GamesDomain, kde si hru nemůžou vynachválit a zjistíte tam např. na kolik Vás vyjde cesta do centra města nebo večeře v luxusní restauraci (300$ ;) Naší recenzi Hot Date připravujeme na konec listopadu, zatím si můžete přečíst Bergyho preview:

    Styl hry se v centru dost odlišuje od normálního života ve vašem domě. Když půjdete s rodinou na oběd do restaurace, nemůžete si tam otevřít ledničku a něco si vzít, tam nejste doma, takže si musíte sednout ke stolu a jídlo si koupit a nechat přinést. Rovněž je dobré zvážit jak moc vám na protějšku, se kterým se chcete sejít, záleží. Pokud jde o nějaký rozmar z nudy, stačí jít třeba jen do parku, to vás nebude prakticky nic stát, ale pokud vám opravdu o něco půjde, je lepší dát přednost třeba fantastické francouzské restauraci, která vám ale také patřičně vyždíme šrajtofli. Musíte ale vzít na vědomí, že takové pozvání na luxusní místo mnohonásobně zvýší vaše šance u partnera a pokud vám opravdu o něco jde, je asi lepší prostě nešetřit... [více]
Na otázku, od kdy se tento datadisk začne prodávat v českých obchodech, jsme dostali od Bohemia Interactive potěšující odpověď - The Sims: Hot Date u nás vyjde už toto pondělí 19.listopadu!
zdroj: GamesDomain& e-mail

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.