zavřít

Terminator 3 inspirací pro počítačové hry

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

I když se někomu mohou zdát filmoví hrdinové nedotknutelní nebo snad nesmrtelní (a to do určité míry jistě jsou), za jejich maskou se skrývají přeci jenom skuteční lidé, s běžnými pozemskými omezeními vyplývajícími z určitých nedostatečností ve struktuře lidského těla.

I takový pan "hrdina" akčních filmů jako je Arnold Schwarzenegger není nezranitelný (a navíc to už ani není žádný mladík), a tak jeho úrazy (tentokrát šlo o zlomená žebra) mohou a vlastně už mají vliv na to, kdy se na plátnech konečně objeví mnohými fanoušky akční legendy obdivovaný další díl z řady Terminátorů - Terminator 3: Rise of the Machines. I když odložení tohoto filmu nelze svádět pouze na božského Arnieho. Velkou měrou se na zpoždění podepsaly i zářijové události, které poměrně silně ovlivnili tvorbu amerických filmových studií vůbec.

Ne, nespletli jste se. Stále jste ještě na Tiscali v herní sekci a tato zpráva, ač to na první pohled nevypadá, není o připravovaném filmu, který by se měl do kin dostat přesně příští rok, tedy 4.července 2003 (alespoň se to tvrdí na některé z fanouškovských sajt). Naše novinka se týká vlastně toho, že se společnosti Infogrames podařilo získat exkluzivní práva na tvorbu a vydávání her založených na výše zmíněném filmu, a to jak pro PC, tak i pro konzole (tisková zpráva). V současnosti už se Infogrames zabývají tvorbou titulu vycházejícího z prvního z řady filmových Terminatorů. Tato hra ponese název Terminator: Dawn of Fate, bude vydána ještě letos, avšak pouze pro PS2 a Xbox. První z projektů vycházejících z Terminator 3: Rise of the Machines by se pak měl objevit spolu s uvedením filmu do kin, tedy v létě 2003, a to i pro PC, ale zatím o ni nejsou známy žádné detaily.

Update 4.7. - Trailer z filmového Terminatora 3 naleznete zde.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.