zavřít

Tarantinův Kill Bill do kin i počítačů

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kontroverzní autor, režisér i herec Quentin Tarantino (Pulp Fiction, Reservoir Dogs, Jackie Brown) znovu zadělává na nový film, se kterým se tentokrát sveze také herní průmysl.

Nové jeho dílo bude mít název Kill Bill a chystá ho společnost Miramax. A právě s tímto filmovým studiem nyní Black Label Games (divize Vivendi Universal) uzavřeli smlouvu na licenční práva tohoto díla. Podle ní budou Black Label moci vyvíjet, vyrábět a vydávat nejméně jednu hru založenou na filmu Kill Bill pro konzole příští generace a PC s tím, že pan Tarantino osobně dohlídne jako tvůrčí konzultant na celý projekt a poskytne pro vývoj exkluzivní filmové stopáže.

Pokud jde o film Kill Bill, ten by měl být do kin uveden v říjnu 2003 a spatříte v něm i takové hvězdy jako Oscarová Uma Thurmanová (Pulp Fiction, Beautiful Girls) nebo Lucy Liu známou např. z Charlieho Andílků či seriálu Ally McBealová, ad. Jde o příběh bývalé úkladné vražedkyně známé pod přezdívkou Black Mamba, která stejně jako všichni ostatní na její svatbě chytila kulku od svého šéfa Billa a jeho kumpánů. Ona jako jediná však přežila, i když kulka uvízlá v jejím mozku způsobila, že byla "Nevěsta" po několik let v kómatu. Když se po tak dlouhé době probouzí opět do života, lační jenom po pomstě. Hra vycházející z filmového titulu, by pak měla být vydána současně s příchodem videokazet a DVD do obchodů, tedy v druhém kvartálu roku 2004.

zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.