zavřít

Take Command: 2nd Manassas hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dobrou zprávu teď přinášíme všem milovníkům strategického žánru.

Vydavatelská společnost Paradox Interactive dnes oznámila dokončení vývoje titulu Take Command: 2nd Manassas, který vás zavede do období občanské války v Americe, s tím, že v Americe a ve Skandinávii se začne prodávat už 18. dubna a v Evropě, resp. v Německu pak 21. dubna a ve Velké Británii 5. května.


Take Command: 2nd Manassas si zájemci mohou vyzkoušet v březnovém anglickém hratelném demu (od minulého týdne je jinak k dispozici také demo německé) - viz zde. Plná hra vám jinak nabídne 48 scénářů, které jsou navzájem propojené tak, že výsledky z jednoho se přenáší do dalšího. Dále vývojáři slibují 5 gigantických map vzniknuvších na základě materiálů z Kongresové knihovny. Jedná se prý o nejpřesnější mapy bitev Americké občanské války, jaké se kdy na PC vyskytly. Na výběr budete mít ze tří herních módů - historického, volné hry a hry na zvlášť vytvořených mapách. Ovládat budete moci tisíce jednotek a čekávat prý můžete i věrnou balistiku zbraní.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.