zavřít

Svět Warcraftu i na papíře

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Svět, který znáte z oblíbené real-time strategie Warcraft, se v létě tohoto roku dostane také na papír, a to v podobě zcela nové RPG hry od Sword & Sorcery Studios.

Práva na vydání Dungeons & Dragons Warcraft Roleplaying Game získala tato firma od společnosti Blizzard Entertainment.

D&D Warcraft RPG je jak asi tušíte navržena tak, aby byla naprosto kompatibilní s populárním systémem Dungeons & Dragons, vytvořeným a vydaným společností Wizards of the Coast. Hráči si vyzkouší role různých klasických RPGéčkářských ras jako jsou lidé, skřeti nebo noční elfové. Stejně tak se ale seznámí s mírně exotičtějšími druhy - šamanističtí orkové nebo Taurenové podobní minotaurům. Vyzbrojeni důvtipem, odvahou, nějakými těmi válečnými schopnostmi a samozřejmě mystickou silou se hráč pustí do boje s různými démonickými a nemrtvými nepřáteli o nadvládu válkou zničeného Azerothu.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.