zavřít

Summoner hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po Hired Team: Trial Gold a druhém datadisku pro The Sims jsme opět svědky vzácného okamžiku, kdy je další hra hotova dříve, než by ji kdo čekal (alespoň tedy já, neboť bylo v několika rozhovorech s Volition Inc.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv řečeno, že se tato hra společně s Red Faction o několik měsíců odkládá :) Řeč je samozřejmě o Summoneru, dalším to akčním 3D RPG ne nepodobném Final Fantasy, který byl mimochodem jedním z tzv. "launch-titulů" PS2 a nevedl si vůbec zle. PC verze naštěstí není pouhou konverzí a dá se říct, že konzolovou verzi v mnohém předčí. Demo Summonera vyšlo nedávno a byla mu například zde vytýkána celá řada podivností, ale plná verze by měla být odlišná nejen možností hrát až v rozlišení 1024x768 oproti 640x480 v demu kvůlli snížení velikosti souboru. Vítaným zpestřením by mohla být i kooperativní síťová hra. Summoner by se měl objevit na pultech amerických obchodů ještě v březnu a více se o něm dočtete třeba v tomto aktuálním preview na GamesDomain. zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.