zavřít

Strike Fighters: Project 1 a G.I. Combat gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Strategy First dnes tiskovou zprávou oznámili, že jejich 3D real-time strategie z druhé světové války G.I.Combat: Episode One dospěla do fáze gold a že by se do obchodů měla dostat 5.listopadu.

Autoři se chlubí údajně dosud neviděnou historickou přesností, která by se měla týkat naprosto všeho od válečných událostí až po armádní vybavení a dobové zbraně. Hra bude začínat vyloděním na plážích v Normandii a postupně bude sledovat postup Pattonovy 3. armády do nitra Říše. Zabojovat si přitom můžeme na obou zúčastněných stranách, a to i ve fiktivních misích.

Dalším z hotových titulů od stejného vydavatele je i letecký simulátor z období šedesátých let Strike Fighters: Project 1, na kterém už mají odpracováno vývojáři z Third Wire Production. Paradoxní na tom je, že Strike Fighters vychází už vlastně podruhé, neboť v létě Strategy First omylem (?) vydali do amerických obchodů betaverzi, která byla značně nedodělaná a někteří experti (zdravíme Xentara :) z ní dokonce psali recenzi. U nás jsme o tom pochopitelně věděli a proto jste si mohli zatím přečíst jen první dojmy od MadMaxe, klasická recenze vyjde až po 29.říjnu, kdy se finální podoba hry dostane do distribuce.

zdroj: Bluesnews

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.