Strike Fighters: Project 1 a G.I. Combat gold
zdroj: Archiv

Strike Fighters: Project 1 a G.I. Combat gold

16. 10. 2002 22:01 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Strategy First dnes tiskovou zprávou oznámili, že jejich 3D real-time strategie z druhé světové války G.I.Combat: Episode One dospěla do fáze gold a že by se do obchodů měla dostat 5.listopadu.

G.I. Combat: Episode 1 - Battle of Normandy zdroj: Archiv Autoři se chlubí údajně dosud neviděnou historickou přesností, která by se měla týkat naprosto všeho od válečných událostí až po armádní vybavení a dobové zbraně. Hra bude začínat vyloděním na plážích v Normandii a postupně bude sledovat postup Pattonovy 3. armády do nitra Říše. Zabojovat si přitom můžeme na obou zúčastněných stranách, a to i ve fiktivních misích.

zdroj: Archiv Dalším z hotových titulů od stejného vydavatele je i letecký simulátor z období šedesátých let Strike Fighters: Project 1, na kterém už mají odpracováno vývojáři z Third Wire Production. Paradoxní na tom je, že Strike Fighters vychází už vlastně podruhé, neboť v létě Strategy First omylem (?) vydali do amerických obchodů betaverzi, která byla značně nedodělaná a někteří experti (zdravíme Xentara :) z ní dokonce psali recenzi. U nás jsme o tom pochopitelně věděli a proto jste si mohli zatím přečíst jen první dojmy od MadMaxe, klasická recenze vyjde až po 29.říjnu, kdy se finální podoba hry dostane do distribuce.

zdroj: Bluesnews

kate

Nejnovější články