zavřít

Strategie Massive Assault je dokončena

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnosti Matrix Games a Tri Synergy se dnes pochlubily dokončením strategické hry Massive Assault vyvíjené studiem Wargaming.net.

V obchodech by hra měla být k dostání od 20. října. Tento titul vyniká zejména svým jedinečným vzezřením, které je dáno údajně velice výkonným 3D enginem vytvořeným přímo v dílnách Wargaming.net. Naučit se hraní bude prý snadné, ale vyhrát už tolik ne. Umělá inteligence nepřátel je navržena tak, aby vás tvrdě potrestala za jakoukoliv strategickou nebo taktickou chybu. Do Massive Assault je také zakomponován originální politický systém, který zde sehraje velmi významnou roli. Jeho stěžejním prvkem jsou tzv. "tajní spojenci", což znamená to, že každá strana konfliktu bude nějak spřízněna s několika zeměmi, přičemž toto spojenectví zůstane všem nepřátelům utajeno. K odhalení ovšem může dojít v kterýkoliv moment hry a to může vést k mnoha zajímavým situacím.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.