zavřít

Strategie Against Rome hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stručné a výstižné.

Tak by se dala definovat zpráva, která se objevila na oficiálních stránkách projektu Against Rome, a která říká, že je tato hra vznikající ve spolupráci studia Indipendent Arts a společnosti Jowood už hotova. Strategie zasazená do období starověkého Říma je tak připravena na cestu do lisoven. Kdy se však objeví v obchodech, nebylo specifikováno. Uvedeno bylo pouze slůvko "brzy".

Against Rome vám bude moci nabídnout tři hratelné barbarské národy. Každý z nich bude vybaven nejméně 15 různými budovami a bude disponovat 10 typy jednotek. Všechny národy budou rovněž obdařeny unikátními schopnostmi, formacemi a dalšími vlastnostmi. Hra má obsahovat 5 herních typů. Vedle 4 scénářů, na kterých se naučíte vše ovládat, zde bude 5 single-playerových scénářů bez daného konce, 5 multiplayerových scénářů zaměřených na budování, 5 multiplayerových scénářů ve stylu deathmatch, 5 historických bitev, ve kterých budete moci ovládat i římské vojsko a také kampaň o 24 misích. Multiplayer je navržen až pro osm hráčů.

zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.