zavřít

Starfleet Command Vol.2 gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na internetovém obchodu Interplay se dnes objevila zmínka, že hra Starfleet Command Volume II: Empires at War byla dokončena.

Oproti prvnímu dílu a Gold verzi hry z letošního jara přichází s větším množstvím novinek (nové zbraňové systémy, dvě nové kampaně a rasy, nové namluvení, vyšší rozlišení až do 1600x1200 atd. - detaily v tomto preview), ale je předem jasné, že je určena pouze pro skalní příznivce vesmírných strategií. Jako vždy po kliknutí na nápis "více o hře" níže se dostanete na výpis všeho, co o této hře na našem serveru najdete, v případě Starfleet Command Volume 2 to budou screenshoty a demo (75 MB).

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.