zavřít

Star Wars: Rogue Leader gold & videa

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová konzole GameCube od Nintenda je od září k dostání v Japonsku a nevede si vůbec špatně (za první víkend cca 300 tisíc prodaných kusů - info), ale na rekordy dosáhlé vloni PS2 od Sony to samozřejmě nemá.

Proto bude zajímavé sledovat, jak si GameCube povede v USA, kde se začne prodávat 18.listopadu, tedy v době, kdy už bude k dispozici lepší nabídka her. Jednou z nich bude vesmírná střílečka Star Wars: Rogue Squadron 2: Rogue Leader od Lucas Arts, která byla tento týden prohlášena za dokončenou.

Tato hra vyvíjená exkluzivně pro GameCube (na PC by dle mého názoru asi moc neuspěla, viz recenze Battle for Naboo) vyvolala nadšené reakce u většiny lidí, kteří si ji vyzkoušeli na letošním veletrhu E3 a pokud by nebyla hotova do uvedení nové konzole od Nintenda na trh, zcela jistě by to ovlivnilo její prodejnost. K nám se GameCube podobně jako Microsoftí Xbox dostane až příští rok, takže jediné, co si zatím z Rogue Leader můžete užít, jsou tyto dva nové trailery (3 MB a 5 MB, DivX). Ty v půlminutě (první video) a půldruhé minutě (druhé video) zobrazují všem dobře známé přestřelky z filmových Hvězdných válek těsně nad povrchem planet i v otevřeném vesmíru.
zdroj: GamesDomain a homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.