zavřít

Star Wars Galaxies - konečný verdikt

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po řadě pro fanoušky světa Hvězdných válek asi dosti nepříjemných odložení, se společnosti LucasArts a Sony Online konečně rozhodly masivně multiplayerovou RPG Star Wars Galaxies: An Empire Divided vypustit do obchodů, a to konkrétně už příští čtvrtek, tedy 26.

června. Budete-li mít také zájem stát se součástí virtuální reality této hry, budete muset zaplatit hnedle 50 USD za její zakoupení (v ceně je i 30ti denní předplatné). Každý další měsíc vás pak vyjde od 12 do 15 USD podle toho, na jak dlouho dopředu si vstupenku do světa Star Wars Galaxies předplatíte. Pro velké příznivce a sběratele se chystá ještě speciální edice, která by měla stát skoro 80 USD a obsahovat knihu plnou různých grafik, cínovou figurku některého z hrdinů, odznáček a ještě další bonusy.

zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.