zavřít

Star Trek Starfleet Command III je gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pozor! Pozor! Nad přistávací plochou se vznáší zlatý vesmírný koráb.

Je to ten s označením Star Trek Starfleet Command III od společnosti Activision, který má na své palubě vše potřebné k poslední fázi výroby mnoha nadšenci toužebně očekávaných CDéček plných zábavy v podobě vesmírného simulátoru zasazeného do světa Star Trek: The Next Generation. Než ale koráb definitivně dosedne, ještě to pár chvil potrvá a tak si zpříjemněte čas alespoň novým trailerem (4 MB, DivX), který na vás nyní čeká v naší sekci downloadů.

Star Trek Starfleet Command III své fanoušky zasvětí do veškerých tajů ovládání vesmírné lodi, poskytne jim vlastní posádku a vyšle je objevovat a dobývat hluboký kosmos. Na svých výpravách se dostanete do nesčetných bitev se zástupci různých velkých říší. K dispozici vám budou nejrůznější plavidla, zbraně, štíty, pohony a další bojové systémy. Ve vašich silách bude rovněž nabírat lepší důstojníky. Hra obsahuje jednak single-player, který se může pochlubit třemi zvláštními kampaněmi - jednou pro Klingony, druhou pro Romulany a třetí pro Federaci; a také multiplayerem, kde nechybí ani oblíbený "skirmish" mód.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.