zavřít

Star Trek: Elite Force 2 je hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Studio Ritual Entertainment dnes přišlo s příznivou zprávou pro všechny, kdo se již nemohou dočkat nového pokračování sci-fi akce inspirované známým seriálem Star Trek - Elite Force II.

Tento titul již došel do své konečné fáze a byl prohlášen za dokončený. Do obchodů by se měl dostat ještě v průběhu tohoto měsíce, do těch evropských konkrétně prý 20. června (v ČR asi začátkem letních prázdnin).

Star Trek: Elite Force II se odehrává ve světě přejatém ze série seriálu s podtitulem The Next Generation. Hráčům bude svěřena role ve vedení tzv. "Hazard týmu", který patří mezi elitu. Tentokrát budete mít mj. tu čest se setkat vedle Borgů a Romulanů také s dalšími, novými a nikdy předtím neviděnými rasami. těšit se ale můžete na řadu vylepšení a novinek, o kterých se dočtete v našich dřívějších zprávách, preview od Kate, Drebových dojmech z dema nebo na oficiálních stránkách titulu.

zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.