Srovnání Blitzkrieg & Sudden Strike 2
zdroj: tisková zpráva

Srovnání Blitzkrieg & Sudden Strike 2

6. 3. 2002 11:31 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Kromě ohlášení hry No Man's Land stihl německý distributor CDV také obohatit stránky dalších dvou real-time strategií ze své produkce o několik nových screenshotů a artworků bojových vozidel, konkrétně ze Sudden Strike II a Blitzkrieg.

Po shlédnutí galerií z obou titulů by nezkušené hráčské oko mezi nimi nepoznalo žádný markantní rozdíl, což je dáno především tím, že tyto RTS z druhé světové války běží na prakticky stejném herním enginu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázky ze hry Blitzkrieg - nové obrázky ze hry Sudden Strike 2

Zapátráním v archivu článků se o Blitzkrieg a Sudden Strike 2 dozvíte například to, že je vyvíjí dvě odlišné firmy. První jmenovanou hru připravují pro vydání v první půlce roku 2003 Nival Interactive (tvůrci Evil Islands, Etherlords nebo Rage of Mages), na druhé pracují dosud neznámí Fireglow Studios a vyjít by měla o něco dříve. Za hlavní rozdíl mezi oběma tituly se dá považovat umístění bojiště. V Blitzkrieg si zahrajete pouze za evropské národy jako Německo nebo Rusko, v Sudden Strike II budete válčit za mocnosti po celém světě včetně USA nebo Japonska. To samo vyzývá k využití originálních bojových lokací, jako jsou například lidskou rukou nedotčené ostrůvky v Tichomoří, které fanoušci žánru důvěrně znají z popisu v Hubáčkových knihách.
zdroj: ToTheGame, homepage Obrázek zdroj: tisková zpráva

jd

Nejnovější články