zavřít

Srovnání Blitzkrieg & Sudden Strike 2

Windows

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kromě ohlášení hry No Man's Land stihl německý distributor CDV také obohatit stránky dalších dvou real-time strategií ze své produkce o několik nových screenshotů a artworků bojových vozidel, konkrétně ze Sudden Strike II a Blitzkrieg.

Po shlédnutí galerií z obou titulů by nezkušené hráčské oko mezi nimi nepoznalo žádný markantní rozdíl, což je dáno především tím, že tyto RTS z druhé světové války běží na prakticky stejném herním enginu.


nové obrázky ze hry Blitzkrieg - nové obrázky ze hry Sudden Strike 2

Zapátráním v archivu článků se o Blitzkrieg a Sudden Strike 2 dozvíte například to, že je vyvíjí dvě odlišné firmy. První jmenovanou hru připravují pro vydání v první půlce roku 2003 Nival Interactive (tvůrci Evil Islands, Etherlords nebo Rage of Mages), na druhé pracují dosud neznámí Fireglow Studios a vyjít by měla o něco dříve. Za hlavní rozdíl mezi oběma tituly se dá považovat umístění bojiště. V Blitzkrieg si zahrajete pouze za evropské národy jako Německo nebo Rusko, v Sudden Strike II budete válčit za mocnosti po celém světě včetně USA nebo Japonska. To samo vyzývá k využití originálních bojových lokací, jako jsou například lidskou rukou nedotčené ostrůvky v Tichomoří, které fanoušci žánru důvěrně znají z popisu v Hubáčkových knihách.
zdroj: ToTheGame, homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.