zavřít

Spousta nových hotových her

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po několika neoficiálních informacích a doměnkách bylo oficiální cestou potvrzeno, že vývoj hry Fallout Tactics: Brotherhood of Steel od Interplay je dokončen.

Stalo se tak na oficiální homepage. Další hrou, která je v gold verzi, je real-time strategie Fate of the Dragon: The Three Kingdoms zasazená do Číny 14. století. Obě hry by se do prodeje měly dostat příští týden. Pokud byste si rádi obě hry napřed vyzkoušeli, nabízíme vám ke stažení singleplayer i multiplayer dema - na Fallout Tactics zde a na Fate of the Dragon pro změnu tady.

Taktéž týmová strategie Away Team z prostředí Star Treku, která má hodně blízko Commandos nebo Desperados, je hotova a měla by vyjít koncem měsíce. Oproti očekáváním dříve než se plánovalo, přesně 27.března, uvidíme i druhý datadisk House Party pro stále populární The Sims. Naopak se výrazně opozdila další hra od Maxisu s názvem SimsVille (2002) a menší zdržení potkalo i českou realtime strategii Original War, která kvůli nezbytnému dolaďování vyjde oficiálně až v druhé polovině dubna, nicméně recenzi finální verze u nás můžete očekávat již za pár dnů.

leon&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.