Splinter Cell: Chaos Theory hotova
zdroj: tisková zpráva

Splinter Cell: Chaos Theory hotova

23. 3. 2005 9:09 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Kdo se těšíte na nová dobrodružství agenta Sama Fishera, bouchněte šampáňo - third-person stealth akce Splinter Cell: Chaos Theory je hotova a na cestě do obchodů.

Splinter Cell zdroj: tisková zpráva Tam by měla dorazit 31. března. Vydány budou současně všechny verze - Xbox, PS2, GC, PC a N-Gage. U nás bychom se měli třetí hry ze slavné série dočkat začátkem dubna. K dostání bude s českým manuálem a předobjednat si ji na Tiscali GameShopu můžete už nyní. Na recenzi již Frix pracuje a nemůže si hru vynachválit i díky přítomným vtípkům nebo různým změnám k lepšímu oproti předchůdcům.

Splinter Cell: Chaos Theory se má odehrávat někdy v roce 2007 nebo 2008 (podle toho, kterou tiskovou zprávu si zrovna přečtete, případně které z oficiálních stránek navštívíte). V každém případě jde o velmi blízkou budoucnost. Hra zahrnuje singleplayerovou kampaň, ve které svému hrdinovi pomůžete na jeho další misi za záchranou světového míru. Dále se ale připravte ještě na dvě jiné kampaně, a to v kooperativním módu pro dva hráče (online nebo offline). Chybět samozřejmě nebude ani vylepšená verze multiplayerové "versus" akce. Zajímá-li vás tato hra blíže, navštivte náš archiv pro zprávy z průběhu vývoje, trailery, demo, preview shrnující veškeré dostupné informace, dojmy našeho kolegy hlavně z multiplayeru a samozřejmě i obrázkovou galerii.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články