zavřít

Spellforce: The Breath Winter hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Jowood oznámila prostřednictvím oficiálních stránek role-playing strategie Spellforce: The Order of Dawn, že už došlo k dokončení připravovaného addonu s podtitulem The Breath of Winter a je otázkou pár dní, než bude hra k dostání v obchodech.

Konkrétně by tento nový datadisk měl dorazit na pulty 25. června.

A co vám nabídne? Především se prý můžete těšit na novou, velmi rozsáhlou kampaň (vystačit by měla na 40 hodin) a nový herní mód zvaný Free Game, umožňující jednomu až třem hráčům vyzkoušet se svým vlastním Avatarem odolnost počítačových oponentů na některé z velkého výběru samostatných map. Spellforce: The Breath of Winter také prošel intenzivním testováním, na jehož základě došlo k významným zdokonalením v oblasti síťového kódu. Více v našem archivu.

zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.