zavřít

Soutěž o Stalker Clear Sky a dárkové předměty

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Chcete vyhrát českou verzi, mikinu, tričko či plynovou masku? Využijte své vědomosti o hře.

zdroj: Archiv

Ve spolupráci s CD Projektem vyhlašujeme čtenářskou soutěž s tématikou v pondělí 15. srpna vycházející akce Stalker: Clear Sky o její plné verze a něco pro dovybavení vašeho šatníku, abyste byli pořádně připraveni na návrat do Zóny.

Ceny:
1. místo - hry STALKER Clear Sky + STALKER Platinová edice + mikina Clear Sky + triko Clear Sky + plynová maska

2. místo - hry STALKER Clear Sky + STALKER Platinová edice + triko Clear Sky + plynová maska

3. místo - hra STALKER Clear Sky + triko Clear Sky

4. a 5. místo - 1x hra STALKER Clear Sky

zdroj: Archiv

Co musíte udělat, abyste byli zařazení do slosování o některý z balíku cen výše? Zužitkovat své vědomosti o hře nebo si je dodatečně nastudovat (nápověda: o všem jsme psali v posledních dvou týdnech), abyste pak správně odpověděli na čtyři otázky níže:

Otázky:
1) Jak se v české verzi jmenuje hlavní hrdina STALKER Clear Sky? - Strelok / Lebeděv / Jizva?

2) K celkem kolika frakcím se ve hře budete moci přidat? - 5, 6 nebo 10?

3) Bude možné v české verzi STALKER Clear Sky alternativně zapnout anglický dabing? - ano / ne / jen se speciálním patchem (dostupným na vyžádání pro ty, kteří si budou na nemožnost hrát v původním anglickém znění stěžovat v diskusních fórech)

4) Do které z následujících lokací ve STALKER Clear Sky určitě nezavítáte? - bažiny / město duchů / Černý les?

5) Dodatečná nepovinná otázka: co vás na TISCALI Games v tuto chvíli nejvíce štve a přáli byste si, abychom se na to prioritně zaměřili (vedle dalších rozbíhaných změn) a vylepšili / řešili / napravili to - ?

Své odpovědi posílejte e-mailem na naši známou adresu tiscaligames@cz-tiscali.com a jako předmět uveďte STALKER soutěž. Soutěže se nemohou zúčastnit externí spolupracovníci TISCALI ani zaměstnanci firmy CD Projekt. Zodpovězení páté otázky mimo soutěž není vyžadováno, ale je vítáno a neberte si v jejím případě žádné servítky. Jména výherců zde budou zveřejněna v pátek 19. září - více o Clear Sky v předešlém zpravodajství.
zdroj: vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.