zavřít

Snoopy vs. Red Baron hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nebude to Chuck Norris kdo zachrání svět, bude to psík Snoopy a vy můžete být u toho.

Stačí, když si pořídíte novou hru s názvem Snoopy vs. Red Baron, jejíž dokončení bylo ohlášeno v úterý na stránkách jejích tvůrců, studia Smart Bomb Interactive. Tento titul byl vyroben pro PS2 (pro 1 - 2 hráče), PSP (1 - 6 hráčů) a PC (pouze pro 1 hráče). V prodeji začne být od 24. října. Upoutávku na něj můžete vidět zde.

V Snoopy vs. Red Baron se setkáte nejen se Snoopym, ale také se všemi jeho přáteli, ať už to bude Charlie Brown, Woodstock, Linus, Lucy, Marcie nebo Sally. Ve dvaceti akčních misích si ve snaze zmařit plány Rudého Barona zalétáte na letounech z 1. světové války, cestou přitom budete sbírat nejrůznější upgrady v podobě zbraní a dalšího příslušenství, jež vyloudí na vaši tváři úsměv.

zdroj: Bluesnews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.