zavřít

Skvělý ping-pong ve Flashi

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud se teď v době prázdnin nudíte třeba v práci, můžete si pro odreagování zkusit jednu z dalších skvěle udělaných her ve Flashi.

Jedná se o klasický ping-pong (česky stolní tenis), který vám nabídne možnost zahrát si proti 4 různým soupeřům. Každý z nich má úplně jiný styl, takže zatímco Němec je hrozně "levej", Japonec vybere skoro všechno, ale neútočí, a Švéd je zase typ útočníka se smečemi. Podle toho se budou odvíjet i vaše výsledky a třeba toho Švéda zvládnete až po patřičném tréninku. Ovládání je velmi jednoduché - pohybem myši napodobujete údery pálkou včetně patřičné falše, směru i síly úderu. Poloha pálky se dá ovlivnit i držením kláves Shift a Control, ale není to nutné. Ke hraní je třeba mít nainstalovaný Shockwave player, pokud ho nemáte, stáhne se automaticky při nahrávání stránky. Jakmile si stránku nahrajete, můžete se odpojit od internetu a hrát offline až do okamžiku, kdy zavřete okno prohlížeče. Ostatně zkuste si ping-pong sami, zatím se to všem hrozně líbilo. Pokud víte o nějaké další pěkné Flash hře na internetu, dejte nám vědět.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.