zavřít

Sirtech zastavil práce na JA3 a Wizardry 9

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kanadský Sirtech se v minulosti proslavil herními sériemi Jagged Alliance a Wizardry, ovšem současnost a budoucnost nevypadají právě růžově.

Svědčí o tom zastavení prací jak na Jagged Alliance 3, tak na Wizardry 9. Problém je ve financování vývoje, neboť někteří distributoři prý dluží Sirtechu nějaké peníze. Podle jejich slov se rozhodne v horizontu měsíce až dvou a pokud se neseženou na další vývoj finance, bude vývoj definitivně zrušen. Tyto problémy by se ale neměly dotknout Wizardry 8, která je již téměř dokončena a vyjde někdy koncem roku.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.