zavřít

Singles - život nanečisto hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra simulující vztahy - Singles: Flirt up Your Life - je po měsících vývoje konečně hotova.

Anglická verze má být v prodeji od 9. dubna. Takže vy všichni, kdo v reálném životě trpíte problémy s navazováním intimnějších vztahů nebo nedostatkem sexuálního života a už vás nebaví slintat nad hambatým časopisem, začněte šetřit korunky. Singles vás seznámí s několika ženskými a mužskými postavičkami, z nichž každá má vlastní osobnost. Budete mít velkou volnost ve výběru prostředí, nábytku, profesí a dalších záležitostí. Nejspíš proto, že hra pojednává především o té romantičtější stránce života, zasadili její vývojáři děj do francouzské metropole Paříž.


nové obrázkykompletní galerie

Podrobnosti o této hře naleznete samozřejmě na oficiálních stránkách, ale stejně tak i v našem archivu. Zajímá-li vás vizuální stránka titulu, navštivte rovnou naši galerii s novými ukázkami, případně sekci downloadů, kde je už pár dní k dispozici tříminutový (lehce eroticky laděný) filmeček.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.