zavřít

Simulátor Silent Hunter 3 hotov, nové obrázky

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes měla společnost Ubisoft zdá se velký oznamovací den.

Nejdříve totiž přišla s tiskovou zprávou ohledně odkoupení kanadské pobočky Microids a její začlenění pod Ubisoft Montreal, který se tak rozroste o 50 nových zaměstnanců (viz krátké zprávy). Smlouva prý nezahrnuje žádné duševní vlastnictví Microids Canada ani její současné rozpracované projekty. Co vás ale možná bude momentálně zajímat více, je skutečnost, že Ubisoft právě dnes ohlásila dokončení očekávané simulace ponorky - Silent Hunter III. Uvedení této hry do obchodů je naplánováno na 15. března. U nás by hra měla být k dostání někdy začátkem dubna (s českým manuálem). Předobjednat si ji můžete ale už nyní v našem Tiscali GameShopu.


Silent Hunter III navazuje na známou sérii, kterou povyšuje do nového rozměru. Hráči ztvární roli velitele ponorky. Budete pohlceni dynamickým oceánským prostředím a zažijete na vlastní kůži intenzitu té části 2. světové války, která se odehrávala pod hladinou moří. Hra disponuje novým 3D enginem umožňujícím tvůrcům zpracovat detailní a historicky přesné modely ponorek, nastolit skličující atmosféru uzavřeného prostoru v nich a neméně dobře vyobrazit rozsáhlé exteriéry. Silent Hunter III vám bude moci nabídnout rovněž multiplayer s kooperativním módem a podporou hraní po lokální síti (až osm hráčů) i online (až 4 hráči). V download sekci (6-10 MB, WMV) na vás čeká v pořadí druhý a třetí trailer, které nabízí jak záběry ze hry, tak poutavý renderovaný filmeček s dvouminutovým zaměřováním nepřátelských lodí a vypuštěním torpéda.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.