zavřít

SimGolf od Sida Meiera hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Electronic Arts a Firaxis Games dnes oznámili, že jejich budovatelská strategie SimGolf je dokončena a objeví se na pultech obchodů (včetně těch českých) ve stejné době jako Medal of Honor: Allied Assault, tedy už 21.ledna.

Nápad vytvořit hru simulující provoz golfového hřiště vznikl před pár lety během diskuse mezi dvěma legendárními herními designéry - Sidem Meierem (autor Civilizace) z Firaxis Games a Willem Wrightem (tvůrce SimCity, Sims) z Maxisu. Slovo dalo slovo, Sid Meier si od Maxisu vypůjčil momentálně hodně ceněnou značku "Sim" do názvu a ve výsledku tu máme titul, který se dost podobá Rollercoaster Tycoonu na straně jedné (isometrický pohled na krajinu), a The Sims na straně druhé (herní interface). Více se o Sid Meier's Sim Golfu dočtete v našem článku, který vznikl na základě hraní demoverze (41 MB):

    Velmi zajímavou součástí hry je klubový golfista. Tomu můžete podobně jako v The Sims upravovat zevnějšek z předem připravených tváří, oblečků, košil a podobně. Dále ho můžete přejmenovat, což doporučuji, poněvadž původní jméno - Gary Golf, je dost suché :-) Co mne zaujalo nejvíc, je jakýsi RPG prvek přítomný v této části hry. Vlastnosti a golfové umění tohoto hráče je rozděleno do několika kategorií (drajvy, puttery na greenu, různé další typy situací a úderů včetně důležitého štěstí) a hráč se v těchto kategoriích může postupně zlepšovat trénováním s normálními návštěvníky (uchazeči o členství)... [více]
zdroj: GameSpot

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.