zavřít

Silent Hunter II vs. Destroyer Command

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

SSI, či spíše Ubisoft, na E3 zase propagovali své dvě sesterské simulace - dobře známý Silent Hunter II a trochu opomíjený Destroyer Command.

Přitom obě hry spolu úzce souvisí, mají stejný engine a teprve jejím propojením vznikne ta správná zábava. Jak již asi víte, Silent Hunter II je simulátor německé ponorky, kde se budete snažit potápět spojenecké konvoje po celém Atlantiku.


Destroyer Command vám nabídne roli přesně opačnou, totiž simulaci torpédoborce, který chrání konvoje před útoky vlčích smeček. Kromě toho se ale zúčastníte i vyloďovacích akcích a některých speciálních misích, jako bylo třeba pronásledování bitevní lodě Bismarck.


Obě hry by měly být již před dokončením.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.