Shrnutí další recenze Unreal Tournament 2004
zdroj: tisková zpráva

Shrnutí další recenze Unreal Tournament 2004

24. 1. 2004 10:10 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Na webu PC Zone (C&VG) se objevila obsáhlá recenze betaverze akčního Unreal Tournamentu 2004.

Unreal Tournament 2004 zdroj: tisková zpráva Již před týdnem jsme vám nabídli shrnutí velkého testu této hry od německého GameStaru, a tak se nyní na dojmy našich britských kolegů podíváme jen ve zkratce. UT 2004 je především multiplayerová hra a podle PC Zone je její singleplayerová část přece jen něčím spíš doplňkovým, co hráče samo o sobě na příliš dlouho nezabaví. Ke cti vývojářů však slouží to, že boti, se kterými a proti kterým můžete hrát, jsou prý jedněmi z těch nejlepších, kteří se kdy ve hrách objevili.

Samotný management vašeho klanu, správa peněz a nakupování "hráčů" mohlo prý zase být daleko propracovanější a rozsáhlejší. K multiplayerové části pak není příliš co dodat, UT2004 nabízí to samé, co jeho předchůdci a přihazuje i pár věci navrch (dva mody, vozidla, mapy). Více jsme novinky rozebírali v našich dřívějších zprávách a v preview. V Česku se hra objeví s českým manuálem asi až koncem března, ale už nyní se můžete podívat na půltucet nových screenshotů v galerii.

Mimochodem, jak jsme psali před pár dny v rubrice AKTUÁLNĚ - Unreal Tournament 2004 nebude zpětně kompatibilní s UT2003, jak se dříve plánovalo, protože došlo k mnoha změnám síťového kódu kvůli vozidlům. Je to na jedno stranu škoda, ale zase je to pochopitelné a dá se bez toho žít.

zdroj: C&VG

kate

Nejnovější články