zavřít

Shrnutí další recenze Unreal Tournament 2004

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na webu PC Zone (C&VG) se objevila obsáhlá recenze betaverze akčního Unreal Tournamentu 2004.

Již před týdnem jsme vám nabídli shrnutí velkého testu této hry od německého GameStaru, a tak se nyní na dojmy našich britských kolegů podíváme jen ve zkratce. UT 2004 je především multiplayerová hra a podle PC Zone je její singleplayerová část přece jen něčím spíš doplňkovým, co hráče samo o sobě na příliš dlouho nezabaví. Ke cti vývojářů však slouží to, že boti, se kterými a proti kterým můžete hrát, jsou prý jedněmi z těch nejlepších, kteří se kdy ve hrách objevili.

Samotný management vašeho klanu, správa peněz a nakupování "hráčů" mohlo prý zase být daleko propracovanější a rozsáhlejší. K multiplayerové části pak není příliš co dodat, UT2004 nabízí to samé, co jeho předchůdci a přihazuje i pár věci navrch (dva mody, vozidla, mapy). Více jsme novinky rozebírali v našich dřívějších zprávách a v preview. V Česku se hra objeví s českým manuálem asi až koncem března, ale už nyní se můžete podívat na půltucet nových screenshotů v galerii.

Mimochodem, jak jsme psali před pár dny v rubrice AKTUÁLNĚ - Unreal Tournament 2004 nebude zpětně kompatibilní s UT2003, jak se dříve plánovalo, protože došlo k mnoha změnám síťového kódu kvůli vozidlům. Je to na jedno stranu škoda, ale zase je to pochopitelné a dá se bez toho žít.

zdroj: C&VG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.