zavřít

Serious Sam: TSE demo už brzo

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Croteam dnes aktualizoval svoji homepage s čerstvými informacemi ohledně finišování jejich FPS - Serious Sam: the Second Encounter.

Zdá se, že poslední RC 3 (Release candidate 3) se natolik povedla, že je horkým kandidátem na verzi gold, což po česku znamená, že je hra v podstatě dokončena. Kromě toho, demoverze Serious Sam: TSE už je prý hotova a měla by být k dispozici velice brzo! Už v demoverzi se budete moc seznámit s množstvím nových nepřátel, novými zbraněmi, power-upy a dalšími novinkami z plné verze. Pro demostraci nových vlastností Serious Enginu bude také přibalen nový "Technology test level". Také se můžeme ještě těšit na Serious Sam: The Gold Encounter, který obsahuje oba díly Serious Sam plus několik překvapení. Nicméně tato zlatá edice vyjde až po Serious Sam: TSE, tj. někdy na jaře příštího roku.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.