Serious Sam: Second Encounter je hotov
zdroj: Archiv

Serious Sam: Second Encounter je hotov

4. 1. 2002 18:53 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Všichni, kteří se již nemohou dočkat druhého pokračování Serious Sama, mohou žačít slavit.

Vydavatel Take 2 před chvílí totiž oficiálně oznámil, že Serious Sam: The Second Encounter je GOLD a do obchodů by se měl dostat už 5.února 2002. Současně s tím vydali hrst nových screenshotů, které naplnily naši galerii k prasknutí:

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jak se zdá, v listopadu oznamované odložení hry na jaro 2002 za účelem odstranění posledních chyb a testování, se nenaplní. Zřejmě se vývojáři trochu podcenili a hra ve skutečnosti tolik chyb zase neobsahovala, alespoň tedy doufejme, že na nic nezapomněli a po vydání se to nezačne opravami jen hemžit. Informace o Serious Sam se dočtete v recenzi prvního dílu od Leona nebo v prvních dojmech z dema dvojky:
    Naprosto za vše mluví „final fight“. Jen co projdete úvodním předpyramydím a následně i útrobami samotné aztécké pyramidy, otevře se před vámi pohled na obrovské údolí se třemi chrámy a jednou centrální pyramidou. Když říkám obrovské, tak myslím opravdu obrovské. Přeběhnout údolí z rohu do rohu je otázka skoro dvou minut. Jakmile se necháte zlákat nádherným mírumilovným výhledem a vystrčíte svoji šišku trošku dál, začnou se do údolí teleportovat desítky nepřátel. Ve finále se na mě řítila dobrá stovka všemožných potvor v čele s třiceti kostlivými psi, kteří po mě metali činky jako diví. Dá se to řešit i jinak. Důležité ale je, že takovýhle pocit při hraní hry jsem měl naposledy u Dooma 2, kdy na mě vyběhlo 30 impů a přes ohnivé koule skoro nebylo vidět... [více]
Začalo se také spekulovat o konverzi obou dílu této hry na konzole, konkrétně na Xbox, což by mohl být celkem povedený tah. Mimochodem, zesilte zvuk u vašich reproduktorů na maximum, naťukejte do browseru adresu herního serveru GamesDomain.com a přepněte se do nějakého jiného okna ve Windows - uvidíte, co se stane :) Nezapomeňte se také mrknout na dvě starší videa ze Sama - tady a tady.
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull&jd

Nejnovější články