zavřít

Sci-fi RTS Ground Control 2 hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co se týče sci-fi real-time strategie Ground Control II: Operation Exodus, máme za sebou už jedno single-playerové a po včerejšku také jedno multiplayerové demo.

Oznámení o dokončení hry na sebe tedy nenechalo dlouho čekat. Je tu právě dnes. Společnosti Vivendi Universal a Massive Entertainment vydaly tiskovou zprávu, ve které oznamují, že je hra po více jak dvou letech vývoje konečně dokončena, lokalizována do více než 12 jazyků (díky Ceneze do češtiny) a na cestě do evropských obchodů, kam by měla dorazit 25. června. V Americe budou o pár dní napřed, tam se jí mají dočkat už 22. června.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.